Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DarthJe5us

Купувам Samsung S23 Ultra со валидна македонска гаранција

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
По можност да е нов. Понуди во пп.

Информации

Автор
DarthJe5us
Поднесена
Последна промена
Прегледи
161

Повеќе огласи од DarthJe5us

На врв Дно