Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
despotovikj

Купувам Samsung Galaxy Watch 4 44mm black

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Здраво

Купувам Samsung Galaxy Watch 4 44mm black
Може и користен но одлично зачуван.

Понуда испратете ми во порака

Поздрав,
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
despotovikj
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
580

Повеќе огласи од despotovikj

На врв Дно