Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dekomote

Купено Купувам Samsung A52s, A53, A54, S21FE или сличен телефон

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Купувам Samsung A52s, A53, A54, S21FE или сличен телефон.

Предност ќе имаат поефтините, тие со гаранција и подобро зачуваните.
Ве молам понуди во ПП.

Поздрав.

Информации

Автор
dekomote
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
34

Повеќе огласи од dekomote

На врв Дно