Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Vlad944

Купувам Samsung A34/54

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Нов
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Купувам мобилен телефон Samsung A34 или А54 6/128 или 8/256
Предност ново неотпаковано доколку некого има обновено договор или ќе обновува од Т-мобиле / А1

Информации

Автор
Vlad944
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
282

Повеќе огласи од Vlad944

На врв Дно