Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Necromancer

Купувам Samsung A32 4/128

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Доколку има некој малку користен А32 нека ми пише, претпочитам со кутија и преостаната гаранција да биде бидејќи ми е за подарок.

Благодарам.

Информации

Автор
Necromancer
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
108

Повеќе огласи од Necromancer

На врв Дно