Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
psyside

Купувам S7/Edge

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Најважно да нема гребаници на камерата, и батерија да трае нормално (да не е 2h) да не се гаси итн.

Snapdragon пожелно, ама не е обавезно

078 225 946 Марјан, или пп.

Информации

Автор
psyside
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
94

Повеќе огласи од psyside

На врв Дно