Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
B

Купувам s23+

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Купувам с23+ малку користен и да има гаранција по можност официјална... 600/650 евра

Информации

Автор
Buzuki
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
231

Повеќе огласи од Buzuki

На врв Дно