Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Kupuvam S23 Ultra so preostanata garancija.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Prednost preostanata garancija i da e socuvan.
Nebitno dali e 256/512gb memorija.
Bitno e da e 12gb ram.
Ponudete vo poraka.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
159

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно