Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Kupuvam S23 Ultra 256gb

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Pred da idam nedelava da kupuvam nov od Ledikom da mu dadam sansa na forumdzite. Se nedevam nema da dobijam nekoja ponuda kolku za nov.
Ponudete s23 ultra 256gb , da e socuvan. Da e crna boja. Da ima preostanata garancija.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Speedster и Miki98

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
152

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно