Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Nikola100

Купувам RYZEN 5 3600X , 5600 или 5600X

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен со траги на користење
Истекува

Опис

Понудете RYZEN 5 3600X , 5600 или 5600X користен што поевтино можете
Понуди во ПП

Информации

Автор
Nikola100
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
133

Повеќе огласи од Nikola100

На врв Дно