Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Ficiani

Купувам RX5700 XT

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Понудете цена.

Информации

Автор
Ficiani
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
99

Повеќе огласи од Ficiani

На врв Дно