Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
xbl9k

Купувам Рутер

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Здраво, ми треба рутер, доколку има некој да понуди или препорака за поасолен рутер е добредојдена.
Ви благодарам.

Информации

Автор
xbl9k
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
281

Повеќе огласи од xbl9k

На врв Дно