Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
TheDimiskov

Купувам RTX 3050/3060/3060 ti

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Доколку некој продава од следниве графички пишете ми во пм.
Преферирам аsus,msi,gigabyte,evga,zotac, и да имаат кутија.

Информации

Автор
TheDimiskov
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
62

Повеќе огласи од TheDimiskov

На врв Дно