Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
toshex

Купувам ретро видео игрици/конзоли

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен со траги на користење
Истекува

Опис

Купувам ретро игрици и играчки конзоли.

Воден од хобито, целта е да овие постари електроники најдат нов дом и да бидат користени и одржувани во former glory. Не сум заинтересиран за екстремни и преценети понуди.

Заинтересиран сум за скоро се, но некои работи може веќе ги имам или не ми требаат - но бидете сигурни дека има и други личности на форумов и по социјални мрежи кои сакаат и што и да продавате ќе му се најде дом.

Претежно сум заинтересиран за игрици за нинтендо и сега конзоли.

Информации

Автор
toshex
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
257

Повеќе огласи од toshex

На врв Дно