Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
toshex

Купувам: Ретро игрици (дискети/кертриџи)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Купувам ретро игрици, понутеде во ПП.

Информации

Автор
toshex
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
140

Повеќе огласи од toshex

На врв Дно