Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
HardCorec

Купувам Raspberry Pi Pico

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Како што гласи насловот, купувам Raspberry Pi Pico, понудете тука или во ПП.
Тенкс.

Информации

Автор
HardCorec
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
210

Повеќе огласи од HardCorec

На врв Дно