Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Goran995

Купувам ранец Lowepro Tahoe BP150

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Ако некој му се наоѓа за продажба...


Во ПиксПлус е 4500, на Али е 60-тина евра.

Информации

Автор
Goran995
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
213

Повеќе огласи од Goran995

На врв Дно