Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Vlad944

Купувам RAM G.Skill TridentZ Neo 2x8

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Купувам рам меморија G.Skill TridentZ Neo 2x8GB 3600Мhz
Рамот мора да е со тајминзи CL16-16-16-36 поточно (F4-36000C16D-16GTZN)
Предност цената и да работат без проблми.

Информации

Автор
Vlad944
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
206

Повеќе огласи од Vlad944

На врв Дно