Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
NecrotoX

Купено Купувам RAM DDR4 2x8 HyperX Fury 3200 Mhz (HX432C18FB2/8)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Информации

Автор
NecrotoX
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
163

Повеќе огласи од NecrotoX

На врв Дно