Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
borcep

Купувам рајзен цпу 3600

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен со траги на користење
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Купувам процесор рајзен идеално 3600, 5600 и слично, половен исправен, понудете во порака.

Информации

Автор
borcep
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
96

Повеќе огласи од borcep

На врв Дно