Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gamer-eddie

Купувам Radeon VEGA 56/64 Red Devil

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Го барам овoј модел заради изгледот ми треба за theme build
контакт тука или на Viber 071 21 21 25

Информации

Автор
gamer-eddie
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
139

Повеќе огласи од gamer-eddie

На врв Дно