Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Blahah

KUPUVAM: Psu,Ssd,Gpu

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

-----KUPUVAM---

GPU
: AMD Rx 580 (poželno 8gb) ili
NVIDIA GTX 1060 6gb

SSD: SATA ssd 256gb ili 500gb (samo sata bez m.2)
PSU : 600 ili 650w 80+

Информации

Автор
Blahah
Поднесена
Последна промена
Прегледи
140

Повеќе огласи од Blahah

На врв Дно