Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
BaDMaN

Купувам процесори i7-2ра и i7-3та ген

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Ми требаат по 1 процесор од 2ра и 3та генерација i7, може и комбо понуда со матична и посебно.

Информации

Автор
BaDMaN
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
285

Повеќе огласи од BaDMaN

На врв Дно