Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
damil

Купувам процесор Intel i7-11700 F/KF

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Ако имате понудете во ПП.

Информации

Автор
damil
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
40

Повеќе огласи од damil

На врв Дно