Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
damil

Купувам процесор AMD 5900X

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Менувам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Итно купувам процесор AMD 5900X, нов, половен, сеедно. По можност со гаранција.

Информации

Автор
damil
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
83
На врв Дно