Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
JunkieMKD

Купувам процесор 2ра/3та Ген

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Купувам процесор 2ра или 3та ген. Предност i5 или i7 и К верзиите.

Информации

Автор
JunkieMKD
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
90

Повеќе огласи од JunkieMKD

На врв Дно