Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
386ka

Купувам print server

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Дечки, барам принт сервер со кој ќе можам USB принтер да закачам на мрежа. Може да биде жичан или wifi. Ако некому му се наоѓа по дома, ве молам понудете. :)

Информации

Автор
386ka
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
259

Повеќе огласи од 386ka

На врв Дно