Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Goce gl

Купувам празно десктоп куќиште

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Буџет 1000 денари
Понуда инбох со слика

Информации

Автор
Goce gl
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
291

Повеќе огласи од Goce gl

На врв Дно