Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
viktorce

Купувам празни кутии од Лаптопи на големо.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Дечки вака. Потребни ми се празни кутии од лаптопи.
Доколку има некој вработено по фирмиве, а им фаќаат простор или може да обезбеди, ќе ми завршите ептен работа.

Ми требаат за почеток околу 100 комада. Но доколку имате и помалку за понуда понудете.

1. За земање потребно е да имате минимум 10 кутии.


2. треба да бидат внатре со морска пења/ сунѓери внатре или нешто друго. т.е да не биде празна кутијата.
сликата е чисто за илустрација

3. големината да биде од лаптопи 14, 15.6 или 17 инчи. т.е да не бидат помали од 14" односно од 46х33цм)

Плаќам по договор.
Ако имате понуда ве молам контактирајте ме. Благодарам

Информации

Автор
viktorce
Поднесена
Последна промена
Прегледи
301

Повеќе огласи од viktorce

На врв Дно