Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Boldozer

Купувам/Позајмувам H81M LGA1150 плоча

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Имам постар компјутер со GA-H81M-S плоча кој не се пушта веројатно од фалична плоча, за да го потврдам ова позајмувам или евентуално купувам H81 плоча:

Позајмувам H81 плоча за тестирање,
Купувам H81 плоча со што би ја тестирал на мој компјутер пред да ја земам.

Информации

Автор
Boldozer
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
125

Повеќе огласи од Boldozer

На врв Дно