Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Goran995

Купувам power bank (10000/20000mAh, Xiaomi/Anker)

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

На некој ако така му стои и не му треба - понудете.

Информации

Автор
Goran995
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
60

Повеќе огласи од Goran995

На врв Дно