Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Nightwalker

Купено Купувам поволен монитор, од 20 до 24 инчи

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Да е добро сочуван и без мртви пиксели. Претпочитам HDMI порт, но може и DisplayPort.
Понуди само од Скопје, ве молам.

Информации

Автор
Nightwalker
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
150
На врв Дно