Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Zippo

Купувам половни сандаци за пчели

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Купувам 3-5 половни сандаци за пчели со ковани рамки. Понуди во ПП.

Информации

Автор
Zippo
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
273
На врв Дно