Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
3

Купувам половен VGA монитор со цена од околу 1000 ден

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Нормално функционален без дефекти
Локација Битола
Најмалку 19'

Информации

Автор
389mk
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
223

Повеќе огласи од 389mk

На врв Дно