Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pilsator

Купувам плоча за ТВ

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Купувам
Состојба
Користен со траги на користење
Истекува

Опис

Купувам исправна матична за philips 43
model 43PFS5301/12

Информации

Автор
Pilsator
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
76
На врв Дно