Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
TheMarshal

Купувам Playstation 2 или Playstation 3 Конзола

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Здраво, купувам исправна Playstation 2 или Playstation 3 - не ми менува дали конзолата е чипувана или не. Пиште ми DM со понуди.

Покрај конзолата, купувам и игри. Пиште ми до ДМ што имате и може да се договирме.

Информации

Автор
TheMarshal
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
98

Повеќе огласи од TheMarshal

На врв Дно