Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
U

Купувам пластична кутија за лаптоп

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен со траги на користење
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Купувам пластична кутија за складирање на лаптоп со димензии 381.6 (W) x 253 (D) x 33.2 (H) mm (15.02 x 9.96 x 1.31 inches). Може да биде и малку поголема.


71d0JBRJoVL._SL1500_.jpg

Информации

Автор
Users
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
135

Повеќе огласи од Users

На врв Дно