Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
nashio

Купувам PC

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Менувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Здраво дечки,

Барам да купам конфигурација или делови за компјутер до кај 60,000 денари.
SSD, GPU и куќиште не е морално да има, ама е пожелно

Информации

Автор
nashio
Поднесена
Последна промена
Прегледи
173

Повеќе огласи од nashio

На врв Дно