Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
toshex

Купувам - Patch кабли за мрежа, 30цм +-, Cat5e

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Ми требаат каблиња. Ако некој има за евтино да не утепам саати да ги правам. Понуди ПП.

Информации

Автор
toshex
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
454

Повеќе огласи од toshex

На врв Дно