Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Astro

Купувам основна матична плоча AM4 со A320 или B450 чипсет

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен со траги на користење
Истекува

Опис

Понудете ако ви е време за апгрејд.
Може да е и ATX и mATX.

Информации

Автор
Astro
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
257

Повеќе огласи од Astro

На врв Дно