Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Купено Купувам оригинален полнач Apple 5W

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Понудете 5W полнач оригинален.

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
218

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно