Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
outsider

Купувам оригинален DualShock3 Controller

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Како што гласи насловот, пишете ми во порака ако имате.

Информации

Автор
outsider
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
462

Повеќе огласи од outsider

На врв Дно