Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dekomote

Купено Купувам Oculus Quest 2 со Link

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Купувам Oculus Quest 2 со Link
До 20.000 денари.

Понуди во ПП.

Информации

Автор
dekomote
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
68

Повеќе огласи од dekomote

На врв Дно