Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
viktorce

Купувам Нови ssd oд 250гб и рам ддр3 поголема количина

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Поради надградба на компјутери во фирма.

Купувам поголема количина на SSD дискови со големина од 250-500гб

И рам мемории ддр3 од 4гб или 8гб

Главен критериум е цената.
Потребно е таа да биде поевтина од анхоч и да бидат минимум 5 парчиња.
Ако има тука некој кој може да обезбеди поевтини цени од анхоч нека ми пушти понуда

Информации

Автор
viktorce
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
326

Повеќе огласи од viktorce

На врв Дно