Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Davko010

Купено Купувам MX Master 3S

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
По можност белиот , нема да се лутам и да не е бел.
Понуди и остало во приватна порака, благодарам :)

Информации

Автор
Davko010
Поднесена
Последна промена
Прегледи
1004

Повеќе огласи од Davko010

На врв Дно