Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Alek7

Купено Купувам multi-device keyboard

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Понудете multi-device keyboard.
Барам тастатура која би ми овозможила брзо да се префрлам од еден device на друг device. Станува збор за лаптопи со windows OS.
Би сакал да пробам нешто како Logitech MX Keys или Keychron. Може и нешто слично на овие.

Информации

Автор
Alek7
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
89

Повеќе огласи од Alek7

На врв Дно