Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Nikola100

Купувам мониторски звучници

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

M-audio BX5 , BX8 , JBL305 ,Behringer TRUTH B2030A или нешто слично,
Понудете користено во одлична или добра состојба...
Поздрав

Информации

Автор
Nikola100
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
333

Повеќе огласи од Nikola100

На врв Дно