Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
kolesk

Купувам монитор

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Понудете обичен монитор со hdmi влез.
19/22 инчи.
Може и во пп.

Информации

Автор
kolesk
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
1318

Повеќе огласи од kolesk

На врв Дно