Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Goran995

Купувам монитор Dell G2724D (нов или половен)

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Здраво, барам да го купам мониторов во наслов.

Во Анхоч го немаат на залиха.
Во Gjirafa го имаат, но некако ми е скап.
На Ананас го имаат, но не бил земал од таму (преферирам ИТ продавници)

Информации

Автор
Goran995
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
139

Повеќе огласи од Goran995

На врв Дно