Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Ficho

Купувам мобилен телефон

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Барам мобилен телефон од 15 до 20к. Приоритет батерија и брзо полнење, останатото не ми е приоритет. Сите понуди во пп. Благодарам однапред.

Информации

Автор
Ficho
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
87

Повеќе огласи од Ficho

На врв Дно